معرفی هیروهای بازی اور واچ؛ بخش چهارم | فیلم

هیروهای تانکی:

Reinhardt

راینهارت یکی از سر سخت ترین تانک های اوورواچ و تنها هیروی نزدیک زن بازی به شمار می رود. سپر وی، او را قادر به حفاظت از هم تیمی هایش و مسدود کردن گلوله های حریفان می سازد.

مهمترین قابلیت :

مهم ترین قابلیت راینهارت سپری است مستطیلی شکل که به واسطه آن قادر است از هم تیمی هایش حفاظت کند. این سپر می تواند ۲۰۰۰ واحد آسیب را پیش از نابودی تحمل کند. هر بار که راینهارت سپرش را پایین بگیرد، ۲۲۵ واحد از آن در هر ثانیه بازیابی می شود. در صورتی که این سپر کاملا از بین برود، راینهارت باید سه ثانیه صبر کند تا دوباره بتواند از آن استفاده کند.

Roadhog

سرسخت ترین هیرو اوورواچ کسی کسی نیست جز رودهاگ. با ۶۰۰ واحد سلامتی، رودهاگ می تواند آسیب بسیار زیادی را تحمل و با استفاده از قابلیت هایش خود را درمان کند. با قلابش قادر است حریفان بی نوا را به سمت خود بکشاند و با شلیک شاتگان کارشان را بسازد.

مهمترین قابلیت :

سلاح رودهاگ به دو شیوه قابل استفاده است. در حالت اول ۲۰ ساچمه در یک مخروط شلیک می کند که هر ساچمه بین ۴ تا ۹ واحد آسیب به حریف وارد می کند. این حالت بسیار به شاتگان شبیه می نماید و برای درگیری های نزدیک بسیار کار راه انداز است.

در حالت دوم رودهاگ توپی تشکیل شده از ۲۰ ساچمه در یک جهت مستقیم شلیک می کند که در صورت عدم برخورد به دشمن و یا دیگر سطوح، پس از طی مسافتی نسبتا کوتاه منفجر می شود و ساچمه ها در جهت های گوناگون پرتاب خواهند شد. آسیب هر ساچمه هم همانند شلیک نوع اول است.

D.Va

هانا سانگ ملغب به دیوا به نوبه خود چندان سرسخت نیست، اما هنگامی که سوار بر روبات قدرتمندش شود، به تانکی قدرتمند بدل می گردد که قادر است بر سر دشمنانش فرود بی آید و کار شان را یک سره کند.

مهمترین قابلیت :

روبات دیوا به سلاح هایی نزدیک برد مجهز است که بدون وقفه و بدون نیاز به خشاب گذاری با سرعت ۷ گلوله بر ثانیه شلیک می کنند. هر تیر شامل ۸ ساچمه است و هر ساچمه هم بین نیم تا ۳ واحد آسیب وارد می کند. سرعت حرکت دیوا هنگام شلیک با این سلاح ها به مراتب کم تر می شود

Winston

وینستون نیز یکی دیگر از تانک های دفاعی بازی به شمار می رود، با این حال نسبت به سایر تانک ها سریع تر پر جنب و جوش تر است. چندان سر به سر وینستون نگذارید، شما که نمی خواهید خوی حیوانی این گوریل بامزه را بیدار کنید؟

مهمترین قابلیت :

وینستون با سلاحی که می تواند جریانی از الکتریسیته را در فاصله ای نزدیک شلیک کند به مصاف دشمنانش می رود. نیازی به هدف گیری با این سلاح وجود ندارد، کافی است پیوسته ماشه را نگه دارید تا جریان الکتریسیته به تمامی دشمنان مقابل تان آسیب برساند. با شلیک متوالی، هر ثانیه ۲۰ درصد از باطری این سلاح کم می شود که الکتریسیته ناشی از مصرف هر یک درصد هم ۳ واحد آسیب به حریف وارد می کند. تعویض منبع تغذیه این سلاح ۱٫۵ ثانیه به طول می انجامد.

(۴۸۸)