معرفی هیروهای بازی اور واچ؛ بخش اول | فیلم

هیروهای دفاعی :

اوورواچ شاید بازی سرگرم کننده ای به نظر برسد، قطعا هم همین طور است، اما در باطن تاکتیک و تفکر زیادی برای پیروزی می طلبد. آشنایی با یک سری قوانین کلی و یادگیری تعدادی از هیرو های هر کلاس، حداقل دانشی است که هر یک از بازیکنان اوورواچ باید در اولین ساعات بازی خود آن ها را کسب کنند. برای ساده سازی کار شما، مقالاتی تهیه کرده ایم که این قوانین و نحوه بازی با قهرمانان هر دسته را توضیح خواهیم داد.

هیرو های دفاعی

هیرو های هجومی

هیرو های تانک

هیرو های پشتیبان

۲۱ هیرو کاملا منحصر بفرد با ویژگی ها، سلاح ها و قابلیت گوناگون، پایه و اساس اوورواچ را تشکیل می دهند. این که کدام یک از این هیرو ها را برگزینید، بسته به شرایط بازی از قبیل مپ، مود و دیگر هیرو های تیم شما و تیم حریف دارد. در این مقاله ۶ هیرو دفاعی اوورواچ را معرفی خواهیم کرد، ابزار و ویژگی های شان را توضیح و چگونگی بازی با هر کدام از آن ها را نشان خواهیم داد.

Hanzo

هانزو، برادر گنجی یکی از دو اسنایپر بازی است که با تکیه بر کمانش قادر است آسیبی بسیار سنگین به هیرو های تیم حریف وارد کند. به عنوان یک اسنایپر، هانزو به خوبی قادر است مانع نزدیک شدن حریف به هدفش شود و یا حداقل کار آن ها را سخت تر کند

Widow Maker

ویدومیکر قاتلی است خاموش و اسنایپر کلاسیک اوورواچ. با قلابش قادر است خود را به موقعیت های مناسب برای اسنایپ کردن حریف برساند و با یک تیر دقیق، کار حریفانش را یک سره کند

Bastion

بسشن از جمله هیرو های دفاعی است که قادر است از محیط های باز، به خصوص ورودی آن ها به خوبی دفاع کند. او می تواند تبدیل به ماشین گانی (تورت) کشنده اما بی حرکت شود و تنها با شلیک رگباری از گلوله ها، حریف را از پای در بیاورد.

Torbjorn

تربیورن، یکی از برترین مهندسان دنیای اوورواچ، قادر است تورت (چیزی همانند یکبسشن کوچک تر) بسازد و ارتقا بخشد و از آن در تسلط به و دفاع از یک منطقه کمک بگیرد.

Mei

می یکی از اعصاب خورد کننده ترین هیرو های بازی است. سلاح وی سرعت حرکت حریفانش را به دفعات آهسته و پس از مدتی آن ها را منجمد می سازد. وی قادر است با شلیک تیغ های یخی در مبارزات دور برد هم شرکت کند و با قابلیت هایش، مسیر حرکت تیم حریف را ببندد.

Junkrat

جانکرت خلاف کاری است دیوانه که عاشق منفجر کردن همه چیز و همه کس است. قابیت هایش هم حول انفجار طراحی شده اند و قادر است با موشک انداز قدرتمندش حریفانش را پودر کند.

منبع : دیجیاتو

(۲۸۰)


280
بازدیدها