معرفی هیروهای بازی اور واچ؛ بخش دوم | فیلم

هیرو های هجومی:

McCree

مککری هیرو ای است هجومی، با قدرتی فوق العاده زیاد اما سرعتی نسبتا کم. این هیرو را به جرئت می توان برترین دوئلیست بازی در فواصل نزدیک دانست. هیچ هیرو ای راهی برای فرار از دست او ندارد. هدف اصلی این هیرو، از پای درآوردن هیرو های سرعتی تری است که با تکیه بر چابکی شان حریفان شان را اذیت می کنند.

Pharah

فرح هیرو ای است همه کاره و چابک که قادر است برای مدتی زمان کوتاهی پرواز کند. پرواز فرح نه تنها امکان فرار از بسیاری از شرایط مرگ حتمی را برای او ممکن می سازد، بلکه به او اجازه می دهد که از راه هایی که برای دیگر هیرو ها ممکن نیست خود را به خط دفاع تیم حریف برساند و با سلاح قدرتمندش آن ها را از پیش رو بردارد

Reaper

ریپر هیرو ای است هجومی با قدرتی فوق العاده در مبارزات نزدیک. قابلیت هایش به او این امکان را می دهند که خود را  بدون سر و صدا به هیرو های دشمن نزدیک کند و با شاتگن های مرگ بارش، کار آن ها را بسازد.

Soldier 76

سولجر ۷۶، سرباز استاندار شوتر های اول شخص است و با هدف جذب مخاطبین بازی هایی همچون کال آو دیوتی طراحی شده. وی یکی از بهترین شخصیت ها برای شروع اوورواچ و آشنایی با قوانین کلی بازی به شمار می رود.

Tracer

تریسر یکی از چابک ترین و سریع ترین هیرو های اوورواچ است. قادر است بدون اینکه کسی متوجه بشود دشمنان را دور بزند و آن ها را اذیت کند. او یکی از شکننده ترین هیرو های بازی است، اما به لطف سرعتش و قابلیت هایش به سختی می توان او را هدف گرفت

Genji

گنجی هم از چابک ترین هیرو های بازی است. توانایی او در بالا رفتن از دیوار و دش به سمت مقابل، رسیدن به هر نقطه از مپ را برای او ممکن می سازد. به لطف سرعت بالایش، در مبارزات هم قادر است از هر جهتی به حریفش حمله کند و مدام جایگاهش را عوض کند.

 

منبع : دیجیاتو

(۶۷۳)