بازی اپیک بتل سیمیلیتر ؛ جنگ را شبیه سازی کنید | فیلم

Epic Battle Simulator 2 یکی از بازی هایی که با وجود مشکلاتش توانسته «سرگرمی» را به بهترین حالت ممکن تعریف کند. بیش از آنکه علت این حرف را بگوییم، بیایید نگاهی به گیم پلی Epic Battle Simulator 2 بیاندازیم تا بیشتر با ساخته Rappid Studios آشنا شویم. با رفتن به منو، سه بخش Levels ،Custom و Online را خواهید دید.

قسمت Levels شما را به مرحله های گوناگون با موقعیت های مختلف فرستاده و باید با استفاده از استراتژی به پیروزی برسید. خوب حالا چگونه سربازانمان را بسازیم؟ بیش از آنکه جنگ را آغاز کنید، بازی به شما مقداری سکه می دهد. از این سکه ها ، می توانید برای خرید سربازها استفاده کرده و آن ها را هر جایی که می خواهید بگذارید.

بعد از جا سازی آن ها هم کافیست روی دکمه Go کلیک کنید تا جنگ آغاز شود. شاید ابتدا از اینکه بعد از استارت نبرد نمی توانید نیروها را مشابه بخش حمله بازی Clash of Clans حرکت دهید دلسرد شوید و آن را همانند ما ناخوشایند ببینید اما توسعه دهنده به کمک یک المان استثنایی نه تنها توانسته این محدودیت را بپوشاند بلکه آن را به یکی از نقاط قوت ساخته خود تبدیل کرده است.

تعداد نیروهای Epic Battle Simulator 2 خیلی زیاد بوده و مهم تر از آن، همه این با سربازان تقریبا تفاوت های زیادی هم دارند. بنابراین شما بیش از حمله باید بسته به چینش حریف، استراتژی های خود و البته قدرت نیروها دست به انتخاب سربازان خود بزنید. به علت رابطه درستی که بین هزینه استفاده از نیروها و مقدار توانایی های آن ها است، یک حرکت اشتباه می تواند شکست را به شما هدیه بدهد.

منبع : digiato

(۵۴)


54
بازدیدها