بازی اکشن “فرار استیکمن” برای اندروید | فیلم

داستان جذاب بازی اکشن فرار استیکمن “Stickman Run: Shadow Adventure” از این قرار است که روزی روزگاری در سرزمینی پر از رنگ و سر زندگی تمام رنگ‌ها و نورها توسط شخصیتی منفور با نام بیگ از بین می‌رود و همه چیز رنگ می‌بازد. کاراکتر استیکمن نیز تبدیل به یک سایه شده است و در سرزمینی تیره و تار زندگی می‌کند.

دختری با نام بیوتی در این سرزمین زندگی می‌کند که تنها فردی است رنگ و نور را توانسته است حفظ کند ولی توسط بیگ و دار و دسته‌اش دزدیده شده است و قلعه‌اش معلوم نیست در کجا قرار دارد و او را کجا پنهان کرده است.

استیکمن گروهی تشکیل می‌دهد تا به جنگ با دشمنان برود و بیوتی را نجات دهد. در راه در نقش یکی از اعضای گروه استیکمن به دنبال نشانه‌های جا مانده از بیگ بگردید تا بتوانید قلعه‌اش را بیابید و تنها امید بازگشت نور و رنگ به سرزمین خود را نجات دهید. در بازی اکشن فرار استیکمن هر یک از کاراکترها توانایی و قابلیت‌های منحصر به فرد خود را دارند و با استفاده از آنان می‌توانید دشمنان را یکی پس از دیگری از بین ببرید.

(۱۳)


13
بازدیدها

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>