بازی اکشن بی عدالتی ۲ برای اندروید | فیلم

با بازی بی عدالتی ۲ “Injustice 2” وارد دنیای پر از جنگ و تکاپو شوید و با استایل و سبک مورد علاقه خود در نبردها شرکت نمایید و دشمنان بر سر راه را با خاک یکسان نمایید.

در این بازی جذاب می‌توانید قهرمانان و جنگجویان مختلفی را در اختیار داشته باشید و از مهارت و ویژگی‌های منحصر به فرد هر یک بهره‌مند شوید و در حالت‌های مختلف برای جنگیدن و مبارزه در مقابل دشمنان ظاهر شوید.

در طول مبارزات جنگجویان می‌توانند تکنیک‌های مبارزه‌ای مختلف بر روی دشمنان پیاده‌سازی نمایند و یا با استفاده از سلاح‌های جنگی به سمت آنان شلیک کنند و همه را یکی پس از دیگری نابود سازند.

آیتم‌های مختلف بازی قابلیت ارتقا را دارند و هر چه در نبردهای بیشتری پیروز شوید می‌توانید ستاره و امتیازات بیشتری کسب کنید و در نتیجه سلاح و یا مهارت‌های کاراکترها را زودتر ارتقا بخشید که نتیجه‌ای جز قوی شدن و شکست دشمنان بیشتر و پیروزی در همه عرصه‌ها نخواهد داشت.

این بازی جذاب و اعتیاد آور ادامه بازی محبوب Injustice: Gods Among Us می‌باشد که در دنباله داستان اتفاقات جدیدی رخ می‌دهد که بشریت را در خطر می‌اندازد و قهرمانان بازی می‌بایست با یکدیگر متحد شوند و با ترکیب قدرت و مهارت‌هایشان دشمنان را یکی پس از دیگری از میان بردارند.

(۳۶۴)