درباره جدیدترین ویدیو فرزاد فرزین برای مدافعان حرم و آتش نشانان | فیلم

فرزاد فرزین در پاسخ به سوال رامبد جوان در خصوص جدید ترین ویدیو خود به نام مرز گفت: برای تقدیر و قدردانی از شهدای مدافع حرم و شهدای آتش‌نشان به سفارش بسیج سازمان صدا و سیما ویدیویی با ترانه ای از روزبه بمانی و تنظیم مهران خلیلی و کارگردانی مهران علوی تولید کردیم که به نظرم کار خوبی شده است. کسانی که در راه کشور و اعتقادشان شهید می شوند برای همه خیلی ارزشمند است امیدوارم سهم کوچکی در این مسیر داشته باشیم.

فرزاد فرزین (زادهٔ ۳ تیر ۱۳۶۰) خوانندهٔ ایرانی است. او به‌جز خوانندگی در آلبوم‌هایش، ترانه‌سرایی و تنظیم‌کنندگی هم کرده‌است.

افتخار آفرینی فرزاد فرزین در جشنواره Art Football روسیه:

فرزاد فرزین که به نمایندگی از ایران در Art-Football 2014 شرکت کرده بود، پس از اجرای موفق خود و گروه اش، در مراسم اختتامیه این جشنواره جایزه اجرای بهترین قطعه موسیقی را برای قطعه «با تو» از آن خود کرد.

این اتفاق در حالی بود که سایر جوایز این دوره از بازیها را چهره‌ها و ستاره‌های موسیقی کشورهای ایتالیا، رومانی، هلند، اسلوونی و کره به ترتیب در شاخه‌های: پرفورمنس، اجرای لایو، دی جی، کانتری بلوز و… از آن خود کرده بودند که در این میان دو کشور ایتالیا و رومانی که با خواننده‌های بین‌المللی شان در این دوره از مسابقات شرکت کرده بودند، توانستند بیشترین جایزه‌ها را از آن خود کنند.

پیش تر سایت رسمی این مسابقات دربارهٔ اجرای برنامه فرزاد فرزین در فستیوال مسکو نوشته بود: «اجرایی تحسین برانگیر به همراه یک لایو پرفورمنس قدرتمند».

 

(۵۸)


58
بازدیدها

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>