کمپین جمع آوری کمک برای تغذیه کودکان توسط پیمان معادی در برنامه خندوانه | فیلم

پیمان معادی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: یادتون باشه امشب میخوایم با رامبد عزیز در خندوانه یه پول حسابى جمع کنیم براى بچه های بى بضاعت و محروم از حداقل امکانات تغذیه و تحصیلى و بعد هم آزاد کردن تعدادى از پدرانشون از زندان.

روش کمک در برنامه گفته میشه و این مهمترین اتفاق برنامه امشب خواهد بود. مثل همیشه با همکاریتون بترکونید و اول سال رو با یک حرکت درجه یک و تاثیر گذار شروع کنیم. دمتون گرم.

بازیگر نقش علی در «کمپ ایکس ری» خطاب به رامبد جوان ادامه داد: «با اسپانسر برنامه تو در این خصوص صحبت کردم و آن ها کد #۹۵*۷۸۰* را در اختیارم قرار دادند. خواهش می کنم هر کسی که الان این صحبت مرا می شنود گوشی اش را دستش بگیرد و با شماره گیری این کد هر مبلغی که دوست دارد واریز کند.»

او توضیح داد: «پولی که به این طریق جمع آوری شود می تواند در چند فاز ابتدا صرف اصلاح روند تغذیه کودکانی شود که از سو تغذیه رنج می برند. سپس به کودکانی برسیم که به علت فقر از تحصیل محروم اند. بعدتر پدر و مادرهایی را از زندان آزاد کنیم که کودکانشان بیرون زندان منتظرشانند.»

معادی در مورد نهادی که این پول را خرج خواهد کرد نیز گفت: «آن قدر موسسه شناخته شده و قابل اعتماد در این زمینه ها هست که نگران این قسمت از ماجرا نباشیم.»

(۱۲۹۱)


1,291
بازدیدها

۱ دیدگاه

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>