نتیجه شب دوم مسابقه ادابازی در خندوانه | فیلم

سومین شب عیدانه ۹۶ خندوانه، با ادامه مسابقه لیگ پانتومیم برگزار شد.

رامبد جوان در ابتدای برنامه با پرداختن به موضوع بازی های دورهمی، گفت: تعطیلات عید فرصت مناسبی است تا در کنار هم جمع شوید و به جای گله و شکایت و دلخوری با هم بازی کنید.

کارگردان خندوانه شادی برنامه شب گذشته را به تمام کسانی تقدیم کرد که با جذب انرژی مثبت این حال خوب و شاد را به همه منتقل می کنند.

همچنین جوان در ادامه از شرکت کردن خود در مسابقه پانتومیم گفت و از حضور علیرضا خمسه بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون برای اجرای دیگر بخش خندوانه در شب گذشته خبر داد.

خنداننده شو نیز در دومین شب از اجرا با داوری گوهر خیراندیش، کمال تبریزی و آتیلا پسیانی با حضور شرکت کنندگان به روی آنتن رفت.

پس از یک رفت و برگشت رسانه ای خمسه با برعهده گرفتن بخش اجرای ادابازی، مراحل این بازی را بیان کرد و دو گروه شرکت کننده این بخش را نام برد.

گروه پلنگ های خسته دانیال غفارزاده و شهریار خلدی به عنوان اولین تیم و رامبد جوان و نیما شعبان نژاد با عنوان گروه فرشتگان مامانی وارد استودیو شدند.

ابتدا مسابقه ادا بازی با کری خوانی دو گروه و آوازخوانی جوان و شعبان نژاد آغاز شد و با آرای تماشاگران اولین نشان را گروه فرشتگان مامانی کسب کردند.

دو گروه فرشتگان مامانی و پلنگ های خسته با حضور در گزارش پشت صحنه بازی ادابازی، به کری خوانی های مسابقه ادامه دادند و خمسه از مراحل مسابقه ادابازی و همچنین از قوانین برگزاری آن گفت.

سپس با اجرای دومین شب از مسابقه ادابازی گروه فرشتگان مامانی با ۱۲ امتیاز و پلنگ های خسته بر خلاف تمرین های بسیار تنها ۲ امتیاز از آن خود کردند.

در پایان دومین اجرای ادابازی گروه فرشتگان مامانی به مرحله بعدی این لیگ رسیدند.

منبع متن: باشگاه خبرنگاران جوان

(۷۴۹)


749
بازدیدها

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>