اجرای ترانه امسال سال ماست توسط اشکان خطیبی در برنامه خندوانه | فیلم

بازیگر سینما و تئاتر کشور که در حوزه موسیقی نیز فعال است، از همکاری جدید خود با برنامه خندوانه خبر داد.

اشکان خطیبی از تولید تک آهنگی جدید به نام «امسال سال ماست» برای برنامه خندوانه خبر داد و اعلام کرد که این اثر هدیه او و اعضای تیم کاری اش برای این برنامه پرطرفدار تلویزیونی است.

اشکان خطیبی در این باره توضیح داد: «تک آهنگ و موزیک ویدئوی «امسال سال ماست» با ترانه‌ای از حسین غیاثی، ملودی اشکان خطیبی و امیر عظیمی و تنظیم امیر عظیمی در آخرین مراحل تهیه و تولید است که ۲۹ اسفند منتشر خواهد شد.»

خطیبی خاطر نشان کرد: «این اثر هدیه‌ى من و همه بچه‌های تولید این اثر است به رامبد و برنامه‌اش که در طول این چند سال مسوولیت اجتماعى سنگینى روى دوش‌اش بوده است. «امسال سال ماست ۲۹ اسفند از طریق سایت موسیقى‌ما منتشر خواهد شد و ویدیوى این ترانه هم براى اولین بار از برنامه‌ى خندوانه پخش خواهد شد.»

کیان ایرجى نوازنده گیتار و گیتاللِ این اثر است. آرش سعیدی در این قطعه گیتار بیس زده و فرناز ساربانها نیز به عنوان همخوان در این تک آهنگ در کنار اشکان خطیبی می‌خواند.

میکس و مسترینگ این اثر را آرش پاکزاد انجام داده است و آناهیتا درگاهی نیز نقاشی و طراحی کاور آنرا بر عهده داشته است.

منبع: موسیقی ما

(۲۸۰)


280
بازدیدها

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>