قواعد مسابقه ادا بازی خندوانه | فیلم

رامبد جوان در جدیدترین پست خود در اینستاگرام، درباره مسابقه «ادابازی» که در برنامه «خندوانه» برگزار می شود، توضیح داد.

وی در این پست نوشت:

«سلام رفقا.

سال نو همچنان مبارک و زیبا باشه براى همتون و عزیزانتون.

مسابقه ادابازى که طراحى و اجرا کردیم بسیار هیجان‌انگیز و جذابه. از دستش ندین. اتفاقهاى پیش بینى نشده اى خواهد افتاد که تماشاش خیلى کیف داره.

این برنامه ها تا ١٣ به در ضبط شده و ما الان در تعطیلات و استراحتیم. قطعا هر مسابقه اى دچار اشتباهات داور و خود شرکت کننده ها مى شه و همینه که جذاب و عجیبش مى‌کنه. یقینا اگر امیر على عزیزم و محمد حسین عزیزم اعتراض جدى و سختگیرانه‌اى داشتن به من منتقل مى کردن و ما هم ترتیب اثر مى دادیم.در ضمن این شکل از مسابقه بر اساس امتیاز محاسبه مى شه نه راى تماشاچیان محترم در منزل. به اعصابتون مسلط باشین و در طول تعطیلات نوروز کیف کنین و خندوانه رو هم تعقیب کنین. ما همیشه در کمال صداقت و عدالت خندوانه رو براى شما تولید کردیم. خوشحالم درگیر مسابقه شدین. حالا کجاشو دیدین!؟:))) دوستتون دارم حتى اون بى تربیتاى بددهن رو که مثل نقل و نبات رکاکت مى کنن. یه تعدادشون هم الان مى پرسن رکاکت چیه دیگه؟؟؟:)))))»

(۲۲۴۵)


2,245
بازدیدها

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>