وفای به عهد پیمان سرحدی در برنامه خندوانه | فیلم

برنامه خندوانه دیشب میزبان آریا عظیمی نژاد آهنگساز بسیاری از فیلم ها و سریال های تلویزیونی بود.

در این برنامه ویدیویی از وفای به عهد پیمان سرحدی که ۲۵ بهمن ماه مهمان برنامه خندوانه بود پخش شد که می توانید مشاهده کنید.

سرحدی در ۳ خرداد ۱۳۷۰ زاده شد. او تحصیلات دوران ابتدایی تا دبیرستان خود را در همدان آغاز و به پایان رسانید و پس از آن نیز به تهران عزیمت کرد و در حال حاضر ساکن تهران است. از آغاز سنین کودکی خلاقیت و ذکاوت در او نماینگر بود و در سن ۱۲ سالگی اولین اختراع خود را در جشنواره خوارزمی که جایگاه متخصصین و پژوهشگران با سنین بالا بود به ثبت رسانید و خود را به عنوان جوان ترین شرکت کننده در دوران جشنواره خوارزمی معرفی کرد. این آغاز فعالیت های علمی او بود. مسیر پیشرفت او تا دوران دبیرستان به گونه ی طی شد که توانست تا سن ۱۸ سالگی بیش از ۳۰ اختراع به ثبت برساند و در چندین جشنواره خوارزمی صاحب عنوان برتر شود.او دستی نیز در فعالیت های ادبی و ورزشی داشت و در همان زمان حائز رتبه اول جایزه ملی داستان نویسی ایران شد و تندیس بهترین داستان را نیز به خود اختصاص داد و این در حالی بود که بیشتر نویسندگان مطرح کشور در آن فستیوال حضور داشتند. از فعالیت های او می توان حضور در تیم ملی والیبال اشاره کرد. وی پس از کسب عنواینی همچون ،پژوهشگر برتر، نوآوربرتر، و فناور برتر در سال ۱۳۸۹ به عنوان جوان نمونه ایران معرفی شد.

فعالیت های شغلی و اجتماعی

سرحدی با وجود امکان ادامه تحقیقات در خارج از کشور، به ایران بازگشت و به پایه‌گذاری علوم نوین همچون خلاقیت ذهنی و تاسیس خانه تکنولوژی ایران و چندین شرکت دانش بنیان و جذب نخبگان و، نگارش ده‌ها مقاله و جزوه و اختراع راه اندازی و پایه‌گذاری دهکده دانایی پرداخت.

راه اندازی شرکت دانش بنیان هوشمند

راه اندازی گروه علمی نوآوران ماد

راه اندازی شرکت دانش بنیان نوآوران و فناوران ماد

راه اندازی خانه تکنولوژی ایران

بنیان گذار برند ماد تکنولوژی

مدرس مهندسی خلاقیت و نوآوری

 

(۱۵۸)


158
بازدیدها