گزارش فوتبال پژمان بازغی با لهجه گیلکی در خندوانه | فیلم

گزارش فوتبال پژمان بازغی با لهجه گیلکی در خندوانه

پژمان بازغی بازیگر سینما و تلویزیون که مهمان برنامه ۱۸ بهمن برنامه خندوانه بود به درخواست رامبد جوان قسمتی از بازی فوتبال را با لهجه شیرین گیلکی گزارش کرد. حتما این ویدیو بامزه و هنرنمایی پژمان بازغی را ببینید.

بخشی از زندگی هنری پژمان بازغی:

پژمان بازغی پس از قبولی در دانشگاه آزاد در لاهیجان برای تحصیل رشته مهندسی معدن به آنجا بر می گردد و از همان جا با سینما آشنا می شود. در سال ۱۳۷۳ با ورود به سینمای جوانان مرکز گیلان در اولین فیلمش با نام اعتراف ساخته مجید فهیم خواه بازی می کند.

پس از آن پژمان بازغی به استخدام آژانس دوستی در می آید و به مدت ۲ سال همراه بازیگران خوب این مجموعه به ایفای نقش می پردازد. بعد از آژانس به سراغ جوانی مجید قاریزاده می رود و با مسعود جعفری جوزانی به بلوغ می رسد پس از آن به گروه ویژه مهرداد خوشبخت می پیوندد و گمگشته اش را با رامبد جوان پیدا می کند.

پژمان بازغی همراه سیروس مقدم با دریایی ها سفر می کند و در سال ۸۰ برای نجات دختری در قفس با قدرت الله صلح میرزایی همراه می شود پس از آن به دوئل با استاد بزرگوارش احمدرضا درویش می پردازد و با تارا و تب توت فرنگی سعید سهیلی و سربازهای جمعه کیمیایی کارش را به پایان می رساند.

 

 

(۹۱)


91
بازدیدها