آهنگ دوست دارم گروه سون در خندوانه + فیلم

آهنگ دوست دارم گروه سون در خندوانه

خندوانه  به مناسبت عید قربان و «روز ملی سینما»

به مناسب روز ملی سینما و شب عید قربان، «خندوانه» دیشب میزبان ١۶ نفر از بازیگرانی بود که از کودکی وارد دنیای بازیگری شده اند و در فیلم های تاثیر گذاری بازی کرده اند.

در همین راستا بازیگران فیلم های بچه های آسمان، خانه دوست کجاست، مدرسه پیرمردها، دنیای شیرین دریا، قصه های مجید و  … به استودیوی «خندوانه» آمدند تا یک ویژه برنامه مفصل برای دیشب تدارک دیدند. علی صادقی، بابک بادکوبه و علیرضا رییسی جزو بازیگرانی هستند که در این برنامه حضور داشتند و درباره تجربه بازیگری خود از دوران نوجوانی گفتند.

دیشب گروه سون هم در خندوانه حضور یافت و چند آهنگ اجرا کرد. سون، هفت یا ۷ یک گروه موسیقی پاپ ایرانی است که اعضای آن امیر قنادی، آرش قنادی و کیارش پوزشی هستند. اعضای این گروه در سریال زمانه بازی کردند و آهنگ‌های آن‌ها در این مجموعه مورد استفاده قرار گرفت. این گروه فعالیت خود را از ۱۳۷۶ شروع کرد. آلبوم دوست دارم، این آلبوم پس از چهار سال انتظار برای مجوز در ۱۳۹۲ منتشر شد.

جالب اینکه برخی از بازیگرانی که از کودکی و نوجوانی وارد این حرفه شدند، نتوانستند به موفقیت خود در دوران بزرگسالی ادامه دهند و از دنیای بازیگری کنار رفتند.

(۴۰۷۱)