جناب خان از عروسی و ازدواج دوستش و حواشی آن می گوید + فیلم

جناب خان از عروسی و ازدواج دوستش و حواشی آن می گوید

جشن بزرگ ازدواج دیشب در خندوانه برگزار شد . این جشن که به مناسبت سالروز ازدواج آسمانی امیر المومنین علی (ع) و حضرت زهرا (س) از سوی عوامل خندوانه تدارک دیده شده بود با حضور تعداد زیادی از زوج های جوان برگزار شد. در این جشن امیر مهدی ژوله و علی مسعودی . به عنوان کمدین به اجرای استندآپ پرداختند و جناب خان هم حضور پر رنگی داشت.

امیرمهدی ژوله (زادهٔ ۲۷ مرداد ۱۳۵۸ در تهران) فیلم‌نامه‌نویس، بازیگر و روزنامه‌نگار ایرانی است. وی از نویسندگان سریال‌های طنز مهران مدیری نیز بود.

او که خود مبتلا به اِم‌اِس می‌باشد، سال گذشته در یکی از برنامه‌های خندوانه با این بیماری شوخی کرد و از تجربیاتش در مبارزه با این بیماری گفت.

بعد از شعرخوانی دسته جمعی با همراهی عروس و داماد‌ها، «جناب‌خان» هم با کت و شلوار ویژه‌ای به جمع اضافه شد و پس از گرم کردن این برنامه، به مجلس عروسی یکی از دوستانش رفت.

اما بخش اعظم برنامه شب گذشته، به کمدین‌ها و اجراهای ممتد آن‌ها اختصاص داشت؛ کمدین امیرمهدی ژوله و علی مسعودی.

در پایان اجرای این دو کمدین، خاطره سفر مشهدی که چندی پیش داشتند زنده شد. ژوله از معجون عجیب و غریبی در این شهر گفت که با اسم «ویتامینه افلاطون» فروش می رود و شامل موادی چون شیره توت، انجیر، شیرپسته، شیرموز، نارگیل، کاکائو، خرما، تخم بلدرچین، ارده یزدی و … است.

(۷۶)