فیلم اجرای آهنگ سینا شعبان خانی در دورهمی

فیلم اجرای آهنگ سینا شعبان خانی در دورهمی

 

دورهمی با حضور سهراب مرادی و سینا شعبان خانی

«دورهمی» یک مجموعه نمایشی ترکیبی است و شامل استندآپ‌کمدی با حضور تماشاگران است و به جز بازیگران ثابت در هر قسمت یک بازیگر مهمان نیز حضور دارد که با حضور در مقابل دوربین همراه با سایر بازیگران وارد فضای شیرین و کمدی قصه خواهد شد.

سهراب مرادی وزنه بردار برنده مدال طلای المپییک ریو ٢٠١۶ و سینا شعبان خانی خواننده پاپ، دیشب مهمانان برنامه دورهمی مهران مدیری بود. موضوع این قسمت در خصوص “خودشیفتگی” بود.

سهراب مرادی (زاده ۳۱ شهریور ۱۳۶۷ در سده لنجان) در شهرستان لنجان (سده) در استان اصفهان است. سهراب مرادی توانست در بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۱۶ ریو دو ژانیرو در وزن ۹۴ کیلوگرم در مجموع با بالابردن وزنه ۴۰۳ کیلوگرم موفق به کسب مدال طلا شود و اولین مدال آور تاریخ ورزش استان اصفهان در المپیک لقب بگیرد.

سینا شعبان خانی؛ خواننده پاپ نیز سال گذشته با آهنگ جادوی خاص و انتشار آلبومی با همین نام طرفداران بسیاری را پیدا کرده است. سینا شعبان خانی، فعالیتهای هنری خود را با انتشار قطعاتی چون : ملک بانو ، جادوی خاص ، تنگ غروب ، وای که دلم ، اگه نباشی و … آغاز کرد

(۷۶)


76
بازدیدها

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>