صحبت های جالب محمد بحرانی درباره نداشتن علاقه به هنر و عروسک ها | فیلم

محمد بحرانی درباره شروع فعالیت خود گفت: در کنکور هنر قبول شدم و سال ۷۹ از شیراز به تهران آمدم ، در دانشکده هنر‌های زیبا با تئاتر‌ها دانشگاهی کار عروسکی را شروع کردم و همه چی با یک« بع» شروع شد.

وی ادامه داد:سال اول دانشگاه یک گوسفند کوچک به من دادند گفتن این دیالوگ ندارند و هر موقع فکر کردی خوبه یک «بع» بگو

بحرانی نسبت به اینکه علاقه‌ای به هنر نداشت اعتراف کرد و گفت: هیچ عشق و علاقه‌ای در کار نبود و همه چیز اتفاقی بود.من رشته ام ریاضی بود و تصادفی بر طبق یک قصه‌ای کنکور هنر دادم و یک تئاتر هم ندیده بودم که کنکور هنر قبول شدم!

باوجود اینکه بحرانی در حوزه صداپیشگی عروسک جناب خان و آقای همساده فعالیت داشته، اما خودش می‌گوید، علاقه‌ای به عروسک‌ها ندارد.

مدیری درباره بداهه گویی جناب خان و داشتن متن صحبت هایش سوال کرد و بحرانی گفت: ما متن نوشته شده به صورت کلی نداریم ،بلکه یک خط داستانی وجود دارد.

بحرانی درباره شکل گیری جناب خان توضیح داد: جناب خان محصول چند سال زندگی خودم و تیم عروسک گردانی و ایده پردازی است. من از دوسالگی با بچه‌های جنگ زده جنوب بزرگ شدم ودر دوران دانشجویی خوابگاه که با اقوام مختلف در ارتباط بودم.البته با نظر شما موافق هستم که عروسکی مثل جناب خان یک کاراکتر مستقل است و خودمان دلتنگ آن می‌شویم.

(۱)