علت حضور بازیگران به عنوان مجری از زبان مهمانان دورهمی | فیلم

مهران مدیری درباره حضور بازیگران به عنوان مجری سوال کرد که پژمان بازغی در پاسخ گفت: من پرسابقه‌ترین مجری در شبکه نسیم هستم و چهار دوره «کودک شو» را اجرا کردم، یکی از دلایل پذیرش آن این بود که خودم کارم را با تلویزیون شروع کردم، فکر می‌کنم سینما به دلیل کم بودن سالن، کمتر مردم فیلم‌های ما را تماشا می‌کنند و تلویزیون پل ارتباط خوبی بین ما و مردم است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه سن و سال من افزایش پیدا کرده و داشتن فرزند می‌خواستم یک برنامه خانوادگی را اجرا کنم و نظرات مردم را درباره این برنامه بدانم.

محمدرضا علیمردانی عنوان کرد: زمانی که تئاتر را شروع کردم، از ما خواستند که به عنوان یک بازیگر، موسیقی، صداپیشگی و اجرا را به صورت حرفه‌ای تجربه کنیم و ما آموخته‌هایمان را اجرا می‌کنیم.

 

دعوت صحت از مدیری برای حضور در «کتاب باز»

صحت اظهار کرد: من تمام چیزی‌هایی که مجری دارد را ندارم چراکه من هول می‌شوم، حاضر جواب نیستم، خجالتی هستم، اما «کتاب باز» را خیلی دوست دارم.

صحت در برنامه «دورهمی» به طور رسمی مدیری را به برنامه «کتاب باز» دعوت کرد و او گفت: من خیلی گفتگو نمی‌کنم، اما «کتاب باز» برنامه‌ای در زمینه کتاب است و همیشه دغدغه کتاب را داشتم و بار‌ها گفتم کتاب نمی‌خوانیم و یک فاجعه فرهنگی است. با کمال میل در برنامه «کتاب باز» می‌آیم.

(۲۰۲)