صحبت های لادن مستوفی درباره دوران کودکی اش | فیلم

رامبد جوان گفتگو با لادن مستوفی را با طرح سوالی از دوران کودکی خانم بازیگر آغاز کرد و مستوفی در این باره گفت :ما ۵ تا خواهر بودیم و من سومین بچه خانواده بودم که اختلاف سنی زیادی با دو خواهر بزرگ تر و دو خواهر کوچکترم داشتم و به همین سبب از بقیه تنهاتر بودم و پدرم اولین دوست صمیمی من بود و بیشتر وقتم را با حیوانات خانگی ام میگذراندم.

وی ادامه داد:من بیشتر مدل پسرانه بزرگ شدم و علاقه زیاد پدرم به من جسارت انجام خیلی از کارها را به من میداد و آنقدر شیطنت داشتم که اگر یک روز به باغ پدری خارج از شهر به همراه پدرم میرفتم مادرم یک نفس راحت میکشید.

لادن مستوفی درباره نحوه تربیت پدرش گفت :پدرم همیشه به من میگفت که تو به عنوان یک دختر فرقی با پسرها نداری و باید خودت حق خودت را از اطرافیانت بگیری و هیچوقت برای گرفتن حقت به سراغ بقیه نباید بروی و این باعث شد که ما از ابتدا مستقل بار بیاییم.

رامبد جوان از خانم بازیگر درباره بزگ ترین و غم انگیزترین حادثه زندگی اش پرسید و از او خواست نحوه برخورد با این موضوع را شرح دهد که لادن مستوفی گفت :من هم در زندگی با حوادث بزرگی مواجه شده ام اما تحمل کرده ام و وقتی درد خیلی زیاد میشود با خودم میگویم من میتوانم تحمل کنم ، وقتی یک روز تحمل کردم و نمردم پس باز هم میتوانم.

(۳۲)


32
بازدیدها