خاطرات جناب خان از کودکی و خوابیدن با لالایی خش خش جارو + فیلم

خاطرات جناب خان از کودکی و خوابیدن با لالایی خش خش جارو

 

 

بهنام صفوی؛ خواننده پاپ کشورمان مهمان برنامه خندوانه بود. برنامه دیشب با حضور بیماران و یا نجات یافتگان سرطان برگزار شد که از تجربیان خود در این مورد می گفتند. با وجود شیرین کاری های جناب خان؛ فضای برنامه دیشب بسیار شاد و پر انرژی بود.

رامبد جوان ضمن تبریک به پزشکان و خانواده آنها، به مناسبت روز پزشک شادی برنامه «خندوانه» شب گذشته را به همه بیمارانی تقدیم کرد که با تلاش و صبر بر بیماری خود غلبه می‌کنند.
 «جناب خان» که از همان ابتدا در برنامه حاضر شده بود، از رامبد خواست که ١٠ درصد از شادی برنامه را به رفتگران تقدیم کنند که رامبد جوان هم از این نظر استقبال کرد.  جوان در ابتدای برنامه گفت: دو سال منتظر حضور بهبودیافتگان از سرطان بودم. بالاخره امشب در برنامه «خندوانه» میزبان آنها هستیم.
 در ادامه دکتر ناصر پارسا سرطان شناس و فوق تخصص ژنتیک در برنامه حاضر شد. او ضمن تبریک روز پزشک گفت: با تجربه ای که از گذشته های خود داریم، میانگین عمر ما ایرانیان ٧٠ سال است و در این مهمانی موقت دنیا، باید بهترین رویدادها را رقم بزنیم. یکی از این اتفاق های خوب، عیادت هفتگی از بیماران است. با این کار ارتباط خوبی برای بهبود بیمار برقرار می‌شود.

بهنام صفوی (زاده ۱۵ تیر ۱۳۶۲ در شیراز)، خواننده موسیقی پاپ ایرانی است. وی پس از تولد به بندر ماهشهر رفته و تا ۱۶ سالگی در آنجا زندگی کرد. تحصیلاتش در مقطع کارشناسی رشتهٔ مهندسی عمران است و در حال حاضر در حوالی قیطریه، تهران زندگی می‌کند. موسیقی را از دوران کودکی با ساز پیانو به صورت خودآموز آغاز کرد؛ سپس به فراگیری سازهای کوبه‌ای پرداخت.

(۱۰۰)