خلاقیت با منگوله های کاموایی + فیلم

خلاقیت با منگوله های کاموایی

احتمالا در خاطرات تان منگوله های رنگی کاموایی را از کودکی به یاد دارید و آن ها را ممکن است هر جایی دیده باشید. منگوله های رنگی کاموایی بیشتر ما را یاد روزهای سرد زمستان و کلاه های گرمی می اندازند که بر سر می گذاشتیم و مادر یا مادربزرگ بعد از بافتن آن برای زیباتر شدن کلاه یک منگوله رنگی کاموایی هم به انتهای کلاه متصل می کرد. اما از این منگوله ها برای تزیین هر چیزی می توان استفاده کرد و این ویدئو به شما نشان می دهد چطور این منگوله ها را بسازید و چند ایده جالب با این منگوله ها را مطرح می کند.

 

مراحل ساخت:

انتهای کاموا را به قسمت نوک چنگال ببرید. کاموا را دور چنگال بپیچید و پایین بروید تا جایی که طول قسمت تابیده شده به حدود طول دندانه های چنگال شود. دوباره از انتها به ابتدا بپیچید (برگردید) و یک بار دیگر تکرار کنید. باید حداقل ۵۰ دور نخ را روی چنگال بپیچید.

حدود ۱۵ سانت از کاموا را ببرید. یک سر کاموا را از بین دندانه های چنگال عبور دهید، و سر دیگر آن را از بین انتهای دندانه ها عبور دهید.

نخ را گره بزنید و توپ را از روی چنگال درآورید. کاموا را گره بزنید، و آن را سفت کنید تا بتوان توپ را کاملا گرد کرد. کامواها را به دور توپ، به عقب بکشید و دوباره این کار را تکرار کنید.

کاموا را ببرید. بین گره ها (سرهای بسته) را برش دهید.

کمی با کاموا بازی کنید تا حالت کرک دار و نرم به خود بگیرد. هر جا که لازم بود، کاموا را آرایش دهید تا یک توپ کاملا گرد داشته باشید.

(۱۲۵۴۴)