فیلم آموزش ساخت پروانه کاغذی

می توانید از پروانه های کاغذی برای تزیین اطاق خواب کودک و اطاق پذبرایی استفاده کنید. از پروانه های با کاغذهای همرنگ یا متفاوت استفاده کنید .برای تزیینات تولد هم پروانه کاغذی انتخاب مناسبی می باشد .

دنیای کار با کاغذ به روش اوریگامی واقعا بی انتها و تمام نشدنی است و می توان در این دنیا فارغ از هر استرسی به یک کشف جدید رسید و با بچه ها همراه شد تا این هنر واقعا منحصر به فرد را به آنها آموزش داد .اوریگامی باعث تقویت حافظه ی کودکان می شود و آنها از اینکه بدون هرگونه چسب، قیچی یا هر وسیله ی اضافه ای فقط با تا کردن کاغذ به یه شکل جدید می رسند لذت خواهند برد.

“اوریگامی” فن و هنری کامل است که زادگاهش سرزمینهای خاور دور بوده است. هنری که موجب سرگرمی و خلاقیت می شود. اوریگامی یا هنر (کاغذ و تا) بازی دست، ذهن و چشم است. هنری است که در آن خوب دیدن، تمرکز ذهن و بکارگیری ظرافت دستان بسیار مهم و مورد توجه است. هدف این هنر خلق طرح های جالب با کاغذ به کمک تاهای هندسی است و به نوعی پرورش و هماهنگی ذهن و دست می باشد.

(۶۶۵۹)


6,659
بازدیدها

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>