آموزش تزیین دکوراسیون با استفاده از حلقه هولاهوپ | فیلم

این ترفند برای آراستن سالن‌های عروسی بسیار پرطرفدار است، اما چند وقتی است که جای خود را در خانه‌ها نیز باز کرده است. گل‌های تازه همیشه برای تزئین میز غذا بسیار مناسب هستند، اما با آویزان کردن آنها از سقف، انگار اتاق غذا خوری را برای یک جشن باشکوه آماده می‌کنید. شاید درست کردن یک آویز گل کمی وقت‌گیر باشد،اما ما به شما پیشنهاد می‌کنیم در این تابستان خانه خود را به زیبایی با این ترفند بیارایید و مهمانان‌تان را شگفت‌زده کنید. در این مطلب می‌توانید چند روش برای ساخت این لوسترهای گل بیاموزید.

با چند گل میمون میز غذاخوری را بیارایید. بسیار مهم است که نخی که استفاده می‌کنید، به اندازه کافی محکم باشد. روش ساخت این آویز گل زیبا را در تصاویر زیر ببینید.

برای کمی بافت بیشتر، این نوع از آویز گل مناسب است. با طول‌های متفاوت روبان، گل‌ها را در ارتفاع‌های متفاوت نصب کنید. روش ساخت این لوستر گل زیبا را در تصاویر زیر ببینید.

این آویز گل طوری به نظر می‌رسد که انگار از معلق در هوا است و همه مهمانان را شگفت‌زده خواهد کرد. برای ساخت این مدل، به یک حلقه هولاهوپ، یک حلقه سیم و نخ ماهیگیری نیاز دارید. باید به حلقه پایینی گل و به حلقه بالا شاخ و برگ را آویزان کنید. برای نصب گل ها و شاخه‌ها از سیم گل‌آرایی استفاده کنید. روش ساخت این لوستر گل زیبا را در تصاویر زیر ببینید.

(۱۵۸۸)