جدیدترین تریلر فیلم ” جنگ ستارگان : آخرین جدای ” منتشر شد | فیلم

لوکاس‌فیلم اعلام کرده بود که قصد دارد در جریان برنامه Monday Night Football ، تریلر جدید فیلم Star Wars: The Last Jedi (جنگ ستارگان: آخرین جدای) را پخش کند . البته همان‌طور که رایان جانسون، کارگردان فیلم هم اعلام کرده بود، تریلر جدید بخش‌هایی از داستان فیلم را لو می‌دهد و اگر می‌خواهید بدون هیچ پیش زمینه‌ای به تماشای فیلم نهایی بروید، بهتر است بی‌خیال دیدن این تریلر شود .

داستان فیلم Star Wars: The Last Jedi دقیقا پس از وقایع فیلم Star Wars: The Force Awakens روایت می‌شود و در تریلر هم شاهد شخصیت ری (با بازی دیزی ریدلی) هستیم که تمرینات خود را در کنار لوک اسکای‌واکر پشت سر می‌گذارد. همچنین در این تریلر می‌توان کاراکتر‌های دیگری مثل کایلو رن، فین و بقیه شخصیت‌های فیلم را مشاهده کرد که هریک در گوشه‌ای از جهان جنگ ستارگان، در تلاش برای رسیدن به هدف خود هستند.

در دیگر اخبار مرتبط با فیلم Star Wars: The Last Jedi، چندی پیش کار ساخت این اثر به پایان رسید. همچنین شایعه‌هایی منتشر شد مبنی بر اینکه این قسمت از سری فیلم‌های جنگ ستارگان، طولانی‌ترین فیلم در این مجموعه خواهد بود. Star Wars: The Last Jedi در تاریخ ۲۴ آذر اکران خواهد شد.

منبع : zoomg

(۴۱)


41
بازدیدها