کمپانى رنو از کوپه آلپاین برای رقابت با پورشه پرده بردارى کرد | فیلم

کمپانی رنو فرانسوی به طور رسمی ماشین آلپاین A110 را در نمایشگاه ماشین ژنو معرفی کرد. این کوپه که مدت زمان طولانی در لیست انتظار قرار داشت، به عنوان اولین ماشین اسپرت با برند آلپاین در طی بیست سال گذشته است. مدل A110 مستقیما پورشه کایمن را هدف قرار داده است.

همانطور که انتظار می رود، آلپاین A110 از کانسپت ویژن با طراحی کلاسیک و چشمگیر که در سال گذشته مطرح شد، الهام گرفته است. این مدل تجلیلی از مدل A110 اصلی است که در طی سال های ۱۹۶۰ در مسابقات رالی بین المللی درخشیده بود. طراحی این مدل یک بازگشت کامل مانند فولکس واگن Beetle نیست، اما مدل A110 با این وجود دارای چراغهای کشیده، کاپوت گسترده تر، چراغهای مه شکن گرد و یک پنجره عقب پوشیده شده است.

آلپاین تصدیق کرده است که این کوپه ۰-۱۰۰ کیلومتر بر ساعت را تنها در ۴.۵ ثانیه پر می کند. اینطور که بیان شده، این ماشین به راحتی می تواند با مدل پورشه کایمن ۷۱۸، یکی از نزدیکترین رقیبانش، برابری کند. این ماشین برای فروش در اروپا در اواخر امسال آماده خواهد شد. انگلستان و ژاپن نیز به ترتیب در این لیست فروش در سال ۲۰۱۸ قرار دارند.

(۸۱)


81
بازدیدها

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>