با ۱۰ خودروی لوکس و گران قیمت دنیا آشنا شوید | فیلم

از زمانی که خودرو به عنوان یک وسیله نقلیه شناخته شد، اغلب افراد توان و امکان استفاده از ماشین‌ها را نداشتند و تنها افراد اعیان و یا صاحب منصب با اتوموبیل رفت و آمد می‌کردند. با گذشت زمان و همه‌گیر شدن اتوموبیل‌ها، دیگر استفاده از خودرو امری طبیعی شد و اغلب افراد امکان استفاده از آن‌ها را داشتند.

خودروی لوکس و گران قیمت

امروزه نیز خودرو‌ها نقش بسیار تاثیر گذاری در زندگی شخصی دارند و به طور میانگین در هر خانه‌ای یک اتوموبیل دیده می‌شود اما در این میان، خودرو‌هایی وجود دارد که در همه جا و هر زمانی دیده نمی‌شود. خودرو‌هایی که با دیدن آن‌ها سایز چشم اغلب افراد و به خصوص آقایان دوبرابر می‌شود و با تمام وجود به تماشای آن‌ها می‌نشینند. خودرو‌های این چنینی نسبت به اتوموبیل‌های معمولی بسیار کمیاب هستند و قیمت بسیار بالایی دارند. این اتوموبیل‌های گران قیمت که لوکس خوانده می‌شوند، اغلب امکانات و ظاهری دارند که آن‌ها را از سایرین متفاوت می‌کند.

در این میان تولیداتی متمایز از سوی کارخانه های کوچک و بزرگ نیز رنگ و لعابی دیگر به دنیای خودرو می دهند. آثار هنری چون کوئینگ زگ، پاگانی، بوگاتی، لامبورگینی و … دست نیافتنی های جهان سرعت و قدرت هستند که هر کسی در رویاهای خود یک مدل ویژه را انتخاب می کند.

 

(۹۴)


94
بازدیدها

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>