کانسپت جدبد خودرو بنز | فیلم

کانسپت جدبد خودرو بنز

کانسپت خودرو IAA مرسدس بنز این کانسپت متعلق به شرکت مرسدس بنز است که ممکنه در آینده این خودرو تولید انبوه شود.

مدت نسبتا زیادی بود که اطلاعاتی از کانسپت جدید مرسدس بنز به بیرون درز می‌کرد و اکنون این کمپانی رسما محصول جدید خود را با نام IAA که مخفف Intelligent Aerodynamic Automobile (ایرودینامیک هوشمند) است معرفی کرد. این خودروی چهار درب طراحی عجیب و البته جالبی دارد که بر اساس گفته مرسدس بنز شاهد دو خودرو درون این محصول هستیم که از ترانسفورماتور دیجیتال بهره می‌برد بر اساس گفته خودروساز لوکس آلمانی، طراحی این خودرو به نحوی انجام شده که در سرعت ۸۰ کیلومتر نیز بتواند بهترین آیرودینامیک را داشته باشد و گفته می‌شود که هشت بخش جلویی خودرو در مواقع مورد نیاز قادر هستند تا طول خود را افزایش دهند که این میزان به ۳۹۰ میلی‌متر نیز می‌رسد.

این خودرو در زمینه ایرودینامیک عملکرد خارق العاده‌ای دارد و به این موضوع در بخش‌های مختلف IAA می‌توانیم پی ببریم. همان طور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، این خودرو شبیه به قطره است و مرسدس بنز آن را همزیستی طراحی و ایرودینامیک می‌نامد. این اتوموبیل در حالت استاندارد ۵۰۴۰ میلی‌متر طول دارد که در زمان دراز شدنش این میزان به ۵۴۳۰ میلی‌متر می‌رسد. عرض این خودرو نیز ۱۹۹۵ میلی‌متر و ارتفاع آن ۱۳۰۵ میلی‌متر است.

سیستم انتقال قدرت نصب شده بر روی این محصول بنزین سوز-الکتریکی است که می‌تواند ۲۰۵KW را ارایه دهد و خودرو را به سرعت ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت برساند.

    این خودرو یک محصول جذاب با مشخصات خارق العاده از هسته مرسدس بنز است. کانسپت IAA ترکیبی هوشمندانه از نوآوری و حل تناقض بین کارایی و زیبایی است که نشان می‌دهد ما همچنان ایده‌های بسیاری برای آینده و بهبود کارایی داریم.

 

(۹۲)


92
بازدیدها