معرفی هیوندای آزرا ۲۰۱۹؛ زیبا و حیرت انگیز | فیلم

این سدان بی شباهت با محصولات خوشنام اروپایی نیست اما طراح سعی بر این دارد که استایل کلی دارای تم و شخصیت مستقلی باشد.

با یک نگاه ساده می‌توان به استفاده از خطوط روان‌تر و سیال تر نسبت به ظاهر عبوس نسل‌های قبلی(گرنجور) پی برد که حتی این مهم در طراحی داخلی نیز به خوبی رعایت شده که نتیجه کار طراحی بی نقصی را با مبلغی کمتر از رقبای ژاپنی در اختیار خریدار قرار میدهد.

با مشاهده کابین به نظر می‌رسد هیوندای تمام تلاشش را کرده تا هیوندای آزرا هرچه بیشتر به کیفیت و ظاهر برند لوکس خود باشد.

شتاب اولیه صفر تا صد نیز حدود ۹٫۷ ثانیه پیش بینی میشود و تاپ اسپید نیز تا ۲۱۳ کیلومتر بر ساعت قابل دسترس یباشد.

در بخش امکانات رفاهی هیچ کمبودی احساس نمیشود امکاناتی مانند تریم چرمی کروز کنترل هوشمند ترمزهای خودکاردوربین ۳۶۰ درجه سانروف پانوراما سیستم سرگرمی مولتی مدیا با صفحه نمایش چند منظوره گرم کن  و سرد کن صندلی ها سیستم هشدار نقاط کور و… فقط و فقط بخشی از لیست بلند بالای هیوندای آزرا ۲۰۱۹ است.

هیوندای آزرا ۲۰۱۹ کاملاً دست پر آمده تا بتواند طیف وسیع تری از مشتریان بویژه جوانان را جذب ظاهر خیره کننده خود کند .بد نیست بدانید زمانی که هیوندای آزرا نسل چهارم در کشور شروع به تردد کرد رقبای زیادی در بازار حضور نداشتند چراکه آن زمان نیسان ماکسیما و تویوتا کمری کیا اپیروس رقبای اصلی بازی بودند.

اما در حال حاضر رقبایی نظیر رنو تلیسمان پژو۵۰۸ هوندا آکورد تویوتا کمری هیبرید با قدرت در بازار حضور داشته و حضور موفق هیوندای آزرا ۲۰۱۹ به ابتکار کرمان موتور در قیمت گذاری رقابتی و فراهم آوردن شرایط فروش گسترده بستگی خواهد داشت.

 

(۴۲۵۸)


4,258
بازدیدها