مشخصات خودروی تمام برقی ” جگوار پیس ۲۰۱۹ ” | فیلم

معماری AL  استفاده شده در جگوار پیس به نحوی بوده است که باتری مورد استفاده در وسط خودرو است که این باعث توزیع وزن ۵۰ به ۵۰ می شود. همچنین در این خودرو از سیستم تعلیق پیشرفته از نوع تعلیق هوا است که دارای قابلیت تنظیم حالت دینامیک خودرو در جاده های مختلف است، این امر باعث دستیابی سریع خودرو به بهترین حالت رانندگی است.

جگوار پیس با طراحی فوق العاده ای خود البته  بدون تغیرات اساسی است. به نظر می رسد خطوط کمی پویاتر و برجسته تر شده اند. فاصله دو محور طولانی‌تر شده است که موجب افزایش فضای داخل کابین خودرو می‌شود. جلو پنجره های خودرو  آیرودینامیکتر و جسورانه تر شده اند و هدایت جریان هوا از طریق آن ها ساده تر شده‌اند. جریان هوا برای خنک سازی باتری از طریق هود های مخصوص انجام می شود.

جگوار آی پیس دارای محدوده ای ۴۸۰ کیلومتر رانندگی آن هم فقط به صورت برقی است که این را مدیون باتری لیتیوم یون پر ظرفیت خود است. مالکین این خودرو ها قادر خواهند بود تا ظرف مدت ۴۰ دقیقه با استفاده از شارژ سریع DC  با ۱۰۰ کیلو وات خروجی سطح شارژ را به ۸۰ درصد برسانند. شتاب ۰ تا ۱۰۰ این خودرو در مدت ۴٫۸ ثانیه است.

دو موتور الکتریکی مغناطیسی دائم در جلو  و عقب و گیربکس تک دیفرانسیل نیرو را به چرخ های جلو و عقب با توجه به شرایط جاده تقسیم می کند.

نمایشگر ۱۲ اینچی، ۴G، Wi-Fi، شارژ USB، سیستم سرگرمی Touch Pro Duo، سیستم ناوبری EV و  سقف پانورامیک از سایر آپشن های اضافه شده به این خودرو هستند.

(۹۰)


90
بازدیدها