رنو “کلیو ۲۰۱۹” به زودی به بازار می‌آید | فیلم

نسخه کنونی رنو کلیو که در سال ۲۰۱۲ معرفی شده از طراحی مناسبی بهره می‌برد با این‌حال نسل جدید آن دارای فناوری‌های بیشتری است. انتظار می‌رود رنو در این محصول خود از فناوری سطح ۱ خودروهای خودران استفاده کند. شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که رنو کلیو ۲۰۱۹ در یک نسخه کاملا الکتریکی نیز معرفی و روانه بازار می‌شود.

در صورتی‌که رنو از فناوری‌های خودران در نسل جدید رنو کلیو استفاده کند می‌تواند در برابر رقبای خود همانند فورد فیستا و فولکس واگن پولو حرفی برای گفتن داشته باشد. استفاده از تکنولوژی‌های جدید در این محصول باعث می‌شود که با خودروی متفاوتی روبه‌رو شویم.

این دستگاه علاوه بر نسخه کاملا برقی در چند نسخه دیگر با موتورهای مختلف نیز در دسترس خریداران قرار می‌گیرد. هم‌اکنون در نسل کنونی این خودرو از چندین موتور بنزینی ۴ سیلندر و موتور دیزلی استفاده می‌شود.

یکی از موتورهای این خودرو به صورت توربوشارژر بوده که می‌تواند سرعت رنو کلیو را در کمتر از ۷ ثانیه به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برساند.

به نظر می‌رسد رنو کلیو ۲۰۱۹ از موتورهای مشابه با نسل کنونی خود بهره ببرد و این شرکت فرانسوی تنها بهبودهایی را در آن‌ها ایجاد کند. انتظار نمی‌رود که رنو برای این محصول خود موتور جدیدی را طراحی کرده باشد.

براساس گزارشات از این خودرو در ماه سپتامبر و در نمایشگاه خودرو پاریس رونمایی می‌شود بنابراین تا آن زمان اطلاعات بیشتری از رنو کلیو ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد.

(۱۶۸)


168
بازدیدها