معرفی ون مسافرتی “فولکس واگن” کانسپت کالیفرنیا | فیلم

کانسپت کالیفرنیا XXL شرکت فولکس واگن که یک خودروی مفهومی است دارای امکانات و تجهیزات داخلی است که به سرنشینان حس زندگی در خانه را القا می‌کند؛ حتی بسیاری از گزینه‌های رفاهی خلاقانه در این خودرو باعث می‌شود از برخی آپارتمان‌ها هم بهتر باشد.

معجزه واقعی این خودرو در فضای داخلی جادار آن است که همه‌چیز، از محیط مناسب برای زندگی و صرف شام تا حمام دارای دوش، سینک ظرف‌شویی و سرویس بهداشتی را در بردارد. این کرافتر محور متوسط، سقف بلندتری دارد و به یک آشپزخانه با اجاق‌گاز و یخچال مجهز است. در این خودرو والدین و بچه‌ها فضای کافی برای استراحت دارند؛ چراکه کالیفرنیا XXL، دو سکوی مخصوص کودک در کنار فضای جاداری برای خوابیدن در عقب دارد.

قدرت‌رسانی به این خانه متحرک به عهده یک پیشرانه توربودیزل است که ۱۷۷ اسب‌ بخار قدرت و ۴۱۰ نیوتن‌متر گشتاور را به سیستم تمام‌چرخ محرک ۴Motion فولکس‌واگن منتقل می‌کند. کالیفرنیا XXL، اولین خودرو با پلت‌فرم کرافتر است که به سیستم تعلیق پنوماتیک (بادی) مجهز شده است تا هنگام عبور از جاده‌های پردست‌انداز به کمک خنثی‌کننده‌های شوک خود (با ارتفاع قابل تنظیم)، آسایش و راحتی سرنشین‌ها را تأمین کند.

 

(۴۹۰)


490
بازدیدها