پنج خودروی برتر شاسی بلند سال ۲۰۱۸ | فیلم

شرکت بی ام و اولین تصاویر خودروی  بی ام و ایکس ۷ مدل ۲۰۱۸  را  منتشر کرد اولین تصویر رسمی از پرچمدار SUV X7 که در آینده وارد بازار  خواهد شد، احتمالا یک خودروی ۷ سرنشینه است کهدر سال ۲۰۱۸  وارد بازار می شود.اولین بار در سال ۲۰۱۴ شرکت بی ام و از ورود یک خودرو جدید با نام  ایکس ۷ خبر داده بود.لازم به ذکر است که به غیر از تصویر زیر سایر تصاویر تصاویر رندر شده یا فتوشاپ هستن البته با توجه به اطلاعات بدست آمده از این خودرو.

ایکس 7 | تگ

ایکس ۷ | تگ

شرکت بی ام و  اولین تصویر و تیزر رسمی از مدل SUV لوکسش رت نشان داد. در بیانیه این شرکت از ورود این خودروی جدید خود می گوید: “پس از رهبری بخش خودرو های اس یو وی برای بیش از ده سال متوالی، نام تجاری BMW در حال حاضر آماده برای تقویت موقعیت خود  به صورت پایدار در جهان است که این امر لازم به تکمیل شدن سبد محصولات خود است لذا بی ام و ایکس ۷ یک از این محصولات می باشد”.

کروگر گفت: “ما برای گسترش محدوده مدل های خود با BMW X7 شروع کردیم و ما همچنین  پتانسیل باز پس گرفتن بخش زیادی از بازرا را داریم. ما بدلیل پوشیده بودن این خودرو نتوانستیم به جزئیات زیادی از این خودرو دست پیدا کنیم.ولی انتظار داریم که یک طراحی  مفهومی در نمایشگاه سال آینده از ان به نمایش در بیاید.موتورهای X7 نیز بر خلاف  رویه کشور های اروپایی که میل به کوچک کردن موتور و حجم موترو دارند .شرکت بی ام و اعلام کرد بی ام و ایکس ۷ در سال ۲۰۱۶ با موتور های با تعداد  سیلندر، V8 و V12 تولید خواهد کرد. اما انتظار می رود که در توسعه این پلاگین در سیستم هیبریدی eDrive که در X5 ظاهر خواهد شد در این مد نیز وجود داشته باشد.

(۲۲۱)