خط تولید موتور نیسان جی تی آر ۲۰۱۷ | فیلم

سرانجام انتظارها به پایان رسید و نسخه ۲۰۱۷ گودزیلای ژاپنی چشم‌ها را به خود خیره کرد. بی‌شک یکی از مهم‌ترین رویدادهای نمایشگاه خودرو نیویورک معرفی نیسان GT-R 2017 است. بسیاری معتقدند مدل ۲۰۱۷ نیسان GT-R، بزرگ‌ترین به‌روزرسانی این خودرو در تاریخ ۱۰ ساله‌اش بوده است.

نیسان | تگ

نیسان | تگ

نیسان در مدل جدید از GT-R بیش از هر سال دیگری پس از معرفی آن در سال ۲۰۰۹ ، در جزئیات خودرو تغییر ایجاد کرده و سال ۲۰۱۵ سالی متفاوت با ۲۰۱۴ برای GT-R خواهد بود.البته در طول سال‌ها به دنبال بهینه‌سازی و پیشرفت مداوم این مدل خود بوده است؛ مواردی مانند تنظیم سختی شاسی، افزایش اسب‌بخار موتور و ارتقای سیستم فرمان. امّا تنها نکته‌ای که همچنان بی‌پاسخ مانند ضعف‌ سیستم تعلیق پس از شش سال عرضه نیسان GT-R است و همه علاقه‌مندان آن امیدوارند که در مدل جدید این ضعف‌ها برطرف شوند.

بیشتر تغییرات GT-R 2017 ظاهری بوده‌اند. پس از مدت‌ها که نیسان همواره با تغییرات کوچکی GT-R را عرضه می‌کرد، این بار تصمیم گرفته تا ازنظر ظاهری دستی به سر و روی این گودزیلای پرسر و صدا بکشد. درواقع نیسان، GT-R را با آخرین تغییرات خط تولید خود هماهنگ‌تر ساخته است. بامپرهای جلو و عقب کاملاً جدید، هود، جلوپنجره و رکاب‌های بازطراحی شده به همراه یک دیفیوزر با دریچه های هوا در عقب، محسوس‌ترین تغییرات ظاهری GT-R 2017 هستند.

(۷۵۳)