مقایسه تسلا اس و مرسدس بنز اس ۵۵۰ مدل ۲۰۱۴ | فیلم

شرکت تیونینگ آلمانی نوویتک، پس از ارائه‌ی پکیج تیونینگ تسلا مدل X، این‌ بار به سراغ سدان تسلا مدل S رفته و ظاهر جذاب‌تری به آن بخشیده است.

سدان پرچم‌دار تسلا، به لطف پکیچ تیونینگ شرکت نوویتک ظاهر جذاب‌تری پیدا خواهد کرد. تیونر آلمانی نوویتک که با ارائه‌ی پکیج‌های تیونینگ متنوع برای خودروهایی چون فراری، مازراتی، لامبورگینی، مک‌لارن و رولزرویس به شهرت جهانی رسیده است، با بهینه‌سازی ظاهری تسلا مدل S مدل ۲۰۱۶ به بالا با استفاده از کیت‌های کوچک و آیرودینامیک فیبر کربن، به دنبال فروش محصولات خود در بازار آینده در عصر خودروهای الکتریکی است.

تسلا | تگ

تسلا | تگ

در این پکیج، موارد ظاهری چون اسپویلرهای کوچک جلو و عقب، رکاب‌ها و دیفیوزر عقب از جنس فیبر کربن وجود دارد. تیم مهندسی نوویتک در بخش شاسی و سیستم تعلیق، کمک‌فنرهای قابل تنظیم به‌صورت الکتریکی به همراه تنظیمات ارتفاع هیدرولیک را ارائه می‌کنند. دو سیستم تعلیق برای تسلا مدل S در گرفته شده است. گزینه‌ی اول، سیستم تعلیق کویل‌اور با قابلیت تنظیم برقی است که ارتفاع خودرو را تا ۳.۸ سانتی‌متر کاهش می‌دهد؛ گزینه‌ی دوم سیستم تعلیق بادی است که با بهینه‌سازی پکیج اسپرت، کاهش ارتفاع تا ۲.۲ سانتی‌متر را امکان‌پذیر می‌کند.

منبع:موتوتل

(۸۵)


85
بازدیدها