تست تمام مدل های ۲۰۱۶ لکسوس در برف | فیلم

لکسوس RX مدل ۲۰۱۶ با چهره جدید و متفاوتی با ظاهری زیبا و فوق العاده توجه خیلی ها را به خود جلب کرد است .

از لحاظ بیرونی و خارجی طراحی جدیدی در سال ۲۰۱۶ داشته است این خودرو از لحاظ ظاهری دارای جلو پنجره بسیار بزرگ و چراغهای باریک است بدنه این خودرو از جنس فولاد است و ظاهری خشن   و اسپرتی به این خودرو می بخشد.

لکسوس | تگ

لکسوس | تگ

این خودرو در دو مدل RX350 و RX450h به بازار عرضه می شود که فرق این خودرو در نوع موتور آنها میباشد که لکسوس RX450h  دارای یک موتور شش سیلندر  با پیشرانه هیبریدی به همرا ه یک موتور الکتریکی است و  حداکثر  توان ۳۰۰ اسب بخار دارد و لکسوس  RX350 دارای یک موتور شش سیلندر و ۳٫۵ لیتری با حداکثر توان ۳۰۰ اسب بخار نیرو تولید می کند.

لکسوس  RX350  شتاب صفر تا صد را در ۷٫۶ ثانیه طی میکند و بیشترین سرعت این خودرو ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت است.وزن این خودرو ۴۲۲۲ و فضای پای جلو و عقب لکسوس آر ایکس    ۴۴٫۱ / ۳۸٫۰ و ظرفیت مخزنش ۷۲ می باشد .

وقتی داخلی کابین این خودرو میشوید در نگاه اول متوجه صفحه نمایش ۱۲٫۳ اینچی تمام لمسی  می شوید که نمای کلی از محیط اطراف خودرو و ایمنی خودرو را به شما نمایش می دهد و همچنین دارای مانیتور های ۱۱٫۶  اینچی در صندلی های عقب میشوید که راحتی و سرگرمی را برای سرنشینان فراهم می کند.

خودرو لکسوس  RX از لحاظ ایمنی و امکانات دارای سیستم کمک ترمز (EBD) و (ABS)  و دارای سیستم فرمان (EPS) ,  کروز کنترل , دوربین ۳۶۰ درجه ,تشخیص عابر پیاده ,هشدار خروج از خط جاده ,سیستم هشدار نقاط کور و سیستم هشدار پیش از برخودرو است و دارای سقف شیشه ای پانوراما  که به کابین خودرو  وسعت بیشتری  می دهد و سرنشینان عقب خودرو  از این سقف شیشه ای  لذت می برند و دارای چراغهای لوکس LED  جلو و عقب و رینگ های آلیاژی ۲۰ اینچی می باشد .رقبای این خودرو  آئودی Q5 و ب ام و X3 می باشند .

(۱۲۵۵)