پژو ۲۰۰۸؛ مدل ۲۰۱۶ شاسی بلند فرانسوی | فیلم

شرکت فرانسوی پژو که همیشه به دنبال حفظ بازار های جهانی خود بوده است و باید به فکر روشی برای جدید بودن و نو بودن باشد.بی شک تولید کنندگان در حال کار بی وقفه برای حفظ مدل های خود در بازار جهانی هستند.

که شرکت پژو این مسئله را با ارائه ویژگی ها و امکانات بهبود یافته در برای ماندن در رقابت عملی می کند.از جمله این خودرو ها که امروز به آن اشاره می کنیم خودروی  پژو ۲۰۰۸ مدل ۲۰۱۶ می باشد.

خودرویی که دارای رقیبانی همچون فورد اکو اسپرت و همچنین در ایران رقیبانی رنو داستر می باشد.خودروی پژو ۲۰۰۸ خودرویی از نوع Crossover یا همان کراس اور می باشد.که برای ابعاد شهری بسیار مناسب است.

پژو | تگ

پژو | تگ

پژو ۲۰۰۸ برای بار اول در سال ۲۰۱۳ تولید شد و در حال حاضر این خودروساز بدنبال ارائه نسل دوم این خودرو در سال ۲۰۱۶ می باشد . مدل هدف قرار است برای ساکنان شهری مناسب باشد  پژو ۲۰۰۸ در چهار تیپ ارائه شده است .

جالب است بدانید که خودروی پژو ۲۰۰۸ دارای پلت فرم PF1 است که همان پلت فرم استفاده شده در پژو ۲۰۸ است. هنوز هم در جلو، خودرو یک سپر سیاه و سفید با طراحی مجدد و  یکپارچه با چراغ مه را می بینیم. عقب خودرو را ببینید.

همانند مدل پیشین است اما با چراغ های عقب ز نوع  LED  و همچنین وجود چرخ های آلیاژی ۱۶ اینچی به صورت استاندارد که البته باید بدانید این طرح چرخ جدید می باشدو اما یک چرخ ۱۷ اینچی آلیاژ  نیز به صورت سفارشی برای پژو ۲۰۰۸ وجود دارد.چراغ هایی با قطر نسبتا کم ولی طول بیشتر به شکل مایل روی جلوپنجره  وکاپوت نسب شده است جاوپنجره پزو ۲۰۰۸ به شما حس و حال اسپرت می دهد.

جلوپنجره   در عین سادگی فرم دلنشینی دارد اما در  نمای کناری پژو ۲۰۰۸    فرم شیشه ها است که درازای تقریبا بلندی دارد.که باعث شده است به خودرو های خانوادگی بیشتر شبیه شود.اما برعکس فرم درب ها بسیار زیبا و جوانپسند طراحی شده است.دستگیره درب ها هم با فرم آلمینیومی شکل خود می توان گفت زیبا است.آیینه های جانبی که بر بدنه خودرو وصل شده است گزارش شده است کمی کوچک برای راننده احساس می شد.ولی از نظر ما چنین چیزی مشاهده نمی شد.

به نمای عقبی می رسیم که مانند جلو آن چنان زیبا نیست ولی قابل قبول است.که از چراغ ها شروع کنیم که فرم پف کرده ایی را دارد.می توان گفت قابل تحمل بود.از فرم شیشه ها بگوییم متناسب با ابعاد خودرو طراحی شده است.زیبا ترین بخش در نمای عقب مربوط به سپر ها است که کاملا اسپرت طراحی شده است.

منبع: موتوتل

(۱۴۵)


145
بازدیدها