نگاهى به کانسپت بسیار زیباى جنسیس کوپه | فیلم

گروهی منتخب از رسانه‌ها در موزه هنر منطقه لس‌آنجلس (لاکما) شاهد رونمایی آخرین کانسپت هیوندای با عنوان «ویژن جی کانسپت کوپه» بوده‌اند؛ خودرویی که در «گردهمایی بهترین‌ها» در پابل‌بیچ در ۲۵ مرداد معرفی می‌شود.

جنسیس | تگ

جنسیس | تگ

این طراحی، تفسیر ما از ایده‌ای است که هیوندای آن را در تمام محصولاتش درنظر گرفته است. بر این اساس و با توجه به این نکته که نیازی به بالاتر بودن از تمام زرق و برق‌های رایج در دنیای خودروهای لوکس نیست، تعادل مناسبی بین طراحی و عملکرد ایجاد شده است. علی‌رغم ابعاد و خطوط دراماتیک بدنه، برای «ویژن جی» عمداً یک ظاهر ساده و فروتنانه درنظر گرفته شده است. خط بلند کاپوت و ارتفاع بلند خط شیشه پنجره‌ها از نکات برجسته طراحی بیرونی این کانسپت هستند. در داخل کابین نیز، یک طراحی متعادل استفاده شده است. در واقع، هیوندای برای این خودرو، یک سری ویژگی‌های «لوکسِ قابل‌احترام» را در نظر‌ گرفته‌ است؛ به این معنا که تا حدّ امکان از تزئینات غیرضروری کمتر استفاده شده است.

یکی از مصداق‌های این ویژگی‌های «لوکس قابل‌احترام»، سیستمی است که به مانند یک پیشخدمت، در را برای شما باز می‌کند. جالب اینکه، ویژن جی دارای نشان «هیوندای» بر روی خود نیست؛ بلکه به جای آن، دارای لوگوی بال‌دار «جنسیس» است. به نظر می‌رسد که هیوندای در این کانسپت تأیید کرده که نام برند محصولات لوکس این کمپانی، «جنسیس» خواهد بود.

(۶۵)


65
بازدیدها