تخریب فروشگاه اپل در فرانسه توسط مشتری ناراضی + فیلم

تخریب فروشگاه اپل در فرانسه توسط مشتری ناراضی

عدم رضایت از خدمات پس از فروش و نحوه برخورد بخش پشتیبانی مشتریان برای بسیاری از افراد پیش آمده، و هیچکدام از شرکت های معتبر فناوری، حتی آن هایی که به گفته خود توجه زیادی به بخش ارتباط با مشتری داشته اند نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

این وضعیت گاهی اوقات به خاطر فقدان آموزش های کافی کارکنان رخ می دهد، و بعضی وقت ها هم مشتری خواسته ها و توقعات بیش از حد انتظاری دارد، اما زمانی که این دو عامل با هم ترکیب شوند، نتایج عجیب و غریبی رقم خواهد خورد.

به تازگی ویدیویی منتشر شده که نشان می دهد فردی در یکی از فروشگاه های اپل در کشور فرانسه اقدام به شکستن و تخریب موبایل های آیفون می کند. در ویدیو می بینیم این شخص بسیار خشمگین است، اما نه به اندازه ای که بر حرکاتش کنترل نداشته باشد.

در واقع این مشتری کاملاً خونسرد و حساب شده به تخریب محصولات اپل استور دست می زند و گاهی اوقات رو به کارکنان فروشگاه، می گوید بالاخره پولش را پس خواهد گرفت. مشخص نیست دلیل این اقدام چه بوده، نقص نرم افزاری، ایراد سخت افزاری، یا شاید هم حذف جک هدفون او را به ستوه آورده.

با این حال، به نظر نمی رسد که این راهکار، یعنی خرد کردن آیفون با گوی فلزی، رویکرد مناسبی برای پس گرفتن پول یا ابراز نارضایتی از فروشگاه ها باشد، چون این فرد باید ده ها برابر مبلغ مورد انتظارش را به عنوان خسارت و جریمه پرداخت نماید.

(۳۹)