فیلم خسارت‌های سنگین سیل در گرگان

فیلم خسارت‌های سنگین سیل در گرگان

بر اثر بارش شدید باران که از ساعت ۳٫۳۰ بامداد روز جمعه آغاز شده و هم اکنون نیز به شدت ادامه دارد، خسارت‌های فراوانی به مردم منطقه وارد شد. تمامی معابر و خیابان های سطح شهر گرگان مرکز استان گلستان دچار آبگرفتگی شده و در برخی نقاط سیلاب به راه افتاده است. این بارندگی سیل آسا باعث جابجائی تعدادی از خودروهائی که شب گذشته در کنار خیابان متوقف بودند، نیز شده است.

صادقعلی مقدم گفت: برآوردهای اولیه از بروز خسارات در شهرهای مختلف گلستان بویژه گرگان، مرکز استان حکایت دارد اما هنوز نمی توان آمار و جزئیاتی ارایه کرد. بر اساس گزارش مشاهدات عینی مسافران تابستانی و مردم از سطح شهر گرگان مرکز استان گلستان حاکی است که آبگرفتگی معابر و بروز سیلاب، اغلب خیابانهای این شهر را در برگرفته است. از شب گذشته تاکنون علاوه بر ریزش بران رگباری؛ غرش های مهیب رعد و برق، مردم گرگان را در وحشت فرو برده است.
در زمان انتشار این خبر برق بیشتر نقاط شهر گرگان نیز قطع شده است. مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری گلستان همچنین گفت: با توجه به دریافت گزارش وقوع طوفان در استان همجوار (مازندران) که خساراتی نیز در آن استان برجای گذاشته، رسیدن این طوفان به گلستان و وقوع حوادث احتمالی پیش بینی می شود.

(۲۱۷۰)


2,170
بازدیدها