فوت دو نوجوان یزدی در اردوی فوتبال گرجستان | فیلم

اردوی تابستانی دانش آموزان حادثه ساز شد؛ این بار دو دانش آموز یزدی در اردوی گرجستان قربانی شدند ماجرا از این قرار است که مدرسه فوتبالی در یزد اقدام به برگزاری یک اردو در کشور گرجستان می‌کند و مبلغی را هم از ورزشکاران به عنوان هزینه دریافت کرده و نوجوانان را به کشور گرجستان می برد در جریان این سفر دو ورزشکار نوجوان یزدی در رودخانه غرق می شوند

دو بازیکن عضو مدرسه فوتبال آرمان کویر در قالب دو گروه ۲۰ و ۱۲ نفره به همراه توری گردشگری و به بهانه برگزاری اردو در گرجستان چند روز پیش راهی گرجستان شدند اما در اتفاقی تلخ دیروز در تفلیس غرق شدند.

والدین محمدحسین ورمزیار و امیرمحمد کاربخش گفتند برای موافقت با سفر فرزندانشان به گرجستان تحت فشار بوده اند. علت مرگ این دو نوجوان مشخص نیست اما گفته می شود دو نوجوان در باتلاق گیر افتاده و غرق شده‌اند. وزارت ورزش و جوانان، وزارت ورزش و جوانان، و وزارت ورزش و جوانان، پیگیر علت این حادثه تلخ هستند.

شریعتی مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد در خصوص این حادثه گفت هیچ گونه مجوزی از طرف وزارت ورزش و جوانان برای این تور داده نشده بود و این تور یک تور گردشگری وتفریحی بوده است.

وی به والدین توصیه کرد برای ثبت نام فرزندانشان در باشگاه های ورزشی حتماً درخواست مجوز رسمی داشته باشند و در مواقع اعزام نیز خواستار مجوزهای مربوطه از وزارت ورزش و جوانان شوند تا خدای نکرده مسایل ناگوار برای فرزندانشان به وجود نیاید.

(۱۴۰)


140
بازدیدها