انفجار در متروی منهتن نیویورک | فیلم

اداره پلیس نیویورک در آمریکا روز دوشنبه در یک پیام توتیتری از وقوع انفجاری در منطقه منهتن در مرکز این شهر خبر داد.در پی انتشار گزارش هایی درباره وقوع انفجار در منهتن نیویورک، چندین ایستگاه مترو در این منطقه تخلیه شد.شبکه خبری سی بی اس گزارش داد تخلیه منطقه درحال انجام است.

دیلی میرر نوشت در پی انتشار خبری مبنی بر وقوع یک انفجار در منهتن نیویورک، تیمی متشکل از کارشناسان بمب به پایانه اتوبوسرانی اداره بندر منهتن اعزام شدند. بر اساس گزارش ها مردم درحال فرار از این منطقه دیده شده اند.

اداره آتش نشانی نیویورک اعلام کرد گزارشی درباره یک مورد حادثه در اداره بندر منهتن دریافت کرده است.نیویورک پست نوشت در انفجاری در پایانه اتوبوسرانی اداره بندر شهر منهتن در نیویورک چندین نفر زخمی شدند.ای بی سی نیوز به نقل از برخی منابع اعلام کرد علت انفجار در پایانه اتوبوسرانی اداره بندر شهر منهتن نیویورک بمب لوله ای بوده است.

منابع خبری در آمریکا از جان باختن مظنون حادثه انفجار در منهتن نیویورک خبر دادند که بمب لوله ای همراه خود داشت و سبب انفجار شده بود.هم اکنون، برخی راه‌های ورود به نیویورک بسته شده است.تدابیر شدید امنیتی در منهتن برقرار شده و احتمال بمب گذاری در نقاط دیگر شهر می رود.سگ های بمب یاب در متروی نیویورک مستقر شده اند.

(۶۰)


60
بازدیدها